Легіон - чемпіон: ФК Городищенської громади здобула чергову перемогу

Дата: 28.04.2024 22:19
Кількість переглядів: 584

Футбольна команда "Легіон" Городищенської громади виборола престижний Кубок у благодійному турнірі "Пролісок" на підтримку ЗСУ сезону 2024 року.

На старті футбольного сезону-2024 легіонери одразу дали зрозуміти, що їхня команда налаштована боротися за найвищі місця у Кубку "Пролісок".

Сьогодні, 28 квітня, в Угринові відбулася фінальна частина турніру, де, можна сказати, був аншлаг. Завдяки підтримці своїх вболівальників наша команда у півфіналі викинула з боротьби ФК Козлів (ФК "Легіон" ТГ Городище / ФК Козлів - 2:1).

Фінал, як і очікувалось, був дуже напруженим. "Легіон" зустрівся з Цеговом і також обійшов команду з рахунком 2:1.

Фото без опису"Ми виграли фінал! 3 роки підряд ми завойовуємо Кубок. Емоцій не передати!... Безліч людей зібралося, щоб підтримати нас. "Легіон-Легіон..." - кричали усі. А наприкінці до нас підійшли військові та привітали нас із перемогою, подарувавши нам свої шеврони. Нам безмежно приємно - з вдячністю ЗСУ ми й перемогли!" - поділився враженнями представник команди Роман Хоренженко.

Городищенська громада щиро радіє черговим здобуткам нашої команди. Дякуємо за ці миті. Пишаємось усіма вами, легіонери! Вперед до майбутніх перемог!

Нагадаємо, ФК "Легіон" ТГ Городище - фіналіст Кубку Волині з футзалу "Кубок мрії" 2024 року