Городищенський "Легіон" - фіналіст Кубку Волині з футзалу

Дата: 13.04.2024 21:51

Футзальний сезон закінчився і команда Городищенської громади "Легіон" ділиться чудовими новинами та підсумками.

Зі слів представника ФК "Легіон" ТГ Городище Романа Хоренженка, у фіналі Кубку Волині з футзалу "Кубок мрії" команда зійшлася з ФК "Рать" Ратнів, поступившись суперникам перемогою (2:4). Проте, гра була доволі хорошою та цінною.

Фото без описуЩиро вітаємо нашу чудову команду з отриманням статусу фіналіста Кубку області та зайнятим ІІ місцем у п'ятій лізі футзального "поєдинку".

Варто зазначити, що за два роки функціонування команди - це вже п'ята нагорода наших футболістів. Тому, окрім слів вітань, ще й велика подяка за активність і розвиток спорту на території Городищенської громади.

Фото без описуФК "Легіон" ТГ Городище висловлює щирі слова вдячності за підтримку Городищенській сільській раді та всім вболівальникам. Обіцяють "тримати марку" та дякують ЗСУ за цю можливість.