Відбулося засідання виконавчого комітету

Дата: 04.07.2024 15:19

4 липня відбулося засідання виконавчого комітету Городищенської сільської ради, під час якого було розглянуто 11 питань соціально-економічної сфери.

Виконком розглянув  звіт про виконання бюджету територіальної громади за І-ше  півріччя 2024 року. Начальник фінансового відділу Іванна ВОРОБЕЙ прозвітувала про те, що за І півріччя 2024 року доходи загального фонду бюджету територіальної громади (з урахуванням міжбюджетних трансфертів) склали 53134,1 тис.грн. , що становить 104,16 %. Доходи без урахування міжбюджетних трансфертів склали 28718,9 тис.грн., що становить 107,99%.

Аналіз тенденцій соціально-економічного розвитку громади свідчить, що економіка громади розвивається під впливом складних і не завжди передбачуваних процесів, зумовлених наслідками соціально-економічних змін в країні.

Економічна стабільність громади забезпечується діяльністю суб'єктів господарської діяльності, представленими сільськогосподарськими  підприємствами, торгівлі та сфери послуг, малим та середнім бізнесом.

Затвердили:

•  план заходів до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України;
  • присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна;
  • зведення кошторисної документації об’єктів будівництва (поточних ремонтів);
  • надання одноразової матеріальної допомог військовослужбовцям та жительці громади на подолання наслідків стихійного лиха.

І на завершення поліцейський офіцер громади сектору взаємодії з громадами відділу превенції Луцького районного управління поліції ГУНП у Волинській області капітан поліції Андрій ГАЛАС прозвітував про результати своєї діяльності за І-ше півріччя 2024 року.