Жити по-людськи: у Городищі презентували казку до Дня Конституції

Дата: 28.06.2024 14:36

28 червня 2024 року в  центральній садибі Городищенської громади відбувся  благодійний захід у підтримку ЗСУ.

Учасники театрального гуртка «Непосиди», який діє при будинку культури с.Городище, під керівництвом Алли Гуменюк презентували казку на сучасний лад «Солом’яний бичок».

Так як захід був проведений у День Конституції України, то і основною мораллю казки у «жартівливому стилі» було те, що всі громадяни України повинні жити за законами нашої держави.

Фото без опису

Юні актори старалися якнайяскравіше розкрити своїх персонажів,  розвеселити  та підбадьорити глядача і, звичайно, донести сенс казки.

Зі слів ведучої Юлії Ковалів:

…  про мораль її не забувай,

Що править світом доброта та ласка

І труднощам  завжди приходить край.

Сміливі й чесні  завжди перемагають,

Цілеспрямовані – завжди дійдуть мети,

Упевнені – крила розправляють,

А справедливим відкриваються світи.

Глядачі у відповідь підтримували юних артистів оплесками та щирим сміхом. На завершення заступник голови Городищенської сільської ради Віктор Білик привітав усіх зі святом, подякував учасникам театрального гуртка та усім причетним до заходу.

Завдяки донатам глядачів було зібрано 4 тис. 400 грн. Кошти будуть передані на потреби ЗСУ, про що буде прозвітовано згодом.