У Городищенській громаді стартує конкурс «Молода людина року»

Дата: 26.06.2024 12:57
Кількість переглядів: 320

1 липня 2024 року в Городищенській громаді розпочинається прийом документів на участь у територіальному конкурсі «Молода людина року».

Про це зазначено в розпорядженні голови  Городищенської сільської ради від 25.06.2024 року, яким обумовлено терміни проведення конкурсу та створено конкурсну комісію.

Територіальний конкурс «Молода людина року» проводиться у Городищенській громаді до Міжнародного дня молоді відповідно до затвердженого Положення.

Фото без опису

Прийом документів на участь у конкурсі «Молода людина року» проводиться в гуманітарному відділі Городищенської сільської ради з 1 липня 2024 року по 20 липня 2024 року включно.

Це – відкритий конкурс, який проводиться для всіх жителів Городищенської сільської територіальної громади віком 14-35 років. Його основна мета: відзначення вагомих досягнень молоді у різних сферах суспільного життя громади, заохочення її до активної участі у громадському житті.

Звання «Молода людина року» присуджується за особливі досягнення, що сприяють розвитку суспільно-економічного життя громади, підтримці та розбудові України, у поточному та попередньому роках за номінаціями:

«Молодий захисник України» / «Молода захисниця України» (за особисту мужність, відвагу та ініціативні дії, виявлені під час діяльності, пов’язаної із захистом незалежності і територіальної цілісності України, за активну участь у справу зміцнення оборони, законності, правопорядку, захисту населення та територій від надзвичайних ситуацій.);

«Молодий волонтер» / «Молода волонтерка» (за безпосередню участь у волонтерському русі зі сприяння  Збройним Силам України та іншим утвореним відповідно до законів військовим формуванням та правоохоронним органам спеціального призначення, надання допомоги особам, постраждалим внаслідок військових дій, підтримку України);

«Молодий благодійник» / «Молода благодійниця» (за добровільне та безкорисливе надання матеріальної, фінансової та іншої підтримки для розвитку Городищенської сільської територіальної громади, систематичні благодійні внески у будь-який із основних напрямів благодійної діяльності, незалежно від форми надання допомоги);

«Молодий активіст» / «Молода активістка» (за активну ефективну громадську діяльність, спрямовану на захист прав та інтересів жителів Городищенської громади, впровадження соціально значущих програм і здійснення відповідних заходів);

«Сила духу» (за визначні культурно-мистецькі, наукові, спортивні та інші досягнення молодої людини з інвалідністю).

За підсумками Конкурсу в кожній номінації визначається один переможець / переможниця.

Переможці конкурсу в кожній з п’яти номінацій отримають по 2000 гривень та статуетки.

Прийом документів на участь у конкурсі «Молода людина року» проводиться в гуманітарному відділі Городищенської сільської ради з 1 липня 2024 року по 20 липня 2024 року включно.

Підведення підсумків Конкурсу здійснюється конкурсною комісією, яка, за потребою, проводить голосування серед жителів громади.

Висування кандидатур на присвоєння звання «Молода людина року» здійснюється гласно, об’єктивно керівниками трудових колективів, професійними спілками, громадськими організаціями, об’єднаннями громадян / ініціативними групами та іншими категоріями населення.

Самовисування на присвоєння звання «Молода людина року» не розглядаються.

Для участі в конкурсі на кандидата / кандидатку подаються такі документи:

- лист-клопотання про присудження звання «Молода людина року» (зразок клопотання);

- характеристика кандидата / кандидатки із зазначенням його / її досягнень (інформації про реалізовані громадські проєкти, участь у соціальному житті громади тощо) за підписом керівника, що скріплюються печаткою (за можливості скріплення печаткою);

- копії документів, що підтверджують особу кандидата / кандидатки;

- копії документів про його / її досягнення (дипломи, статті, відзнаки, інформація про благодійні заходи, фестивалі, форуми, конференції, конкурси тощо, в яких брав / брала участь номінант / номінантка, наукові відкриття, розробки тощо);

- якісне фото будь-якого формату;

- згода кандидата / кандидатки на обробку персональних даних.

Документи, які подаються на розгляд, поверненню не підлягають.

Основними критеріями визначення переможців у номінаціях є успіхи в окремих галузях (залежно від переліку номінацій), зокрема: високі показники в спортивній, творчій роботі, лідерські якості, активність у волонтерстві, яскраві приклади патріотичних вчинків, конкретних справ заради інтересів Городищенської сільської територіальної громади.

Нагородження переможців і вручення відзнак проводиться урочисто в рамках заходів до Дня молоді, що відзначається 12 серпня.

За додатковою інформацією можна звертатися до заступниці голови конкурсної комісії – начальниці гуманітарного відділу Тетяни МІНДЮК: [email protected] 

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь