Компенсація за облаштування робочого місця особи з інвалідністю

Дата: 10.06.2024 22:16

Ви роботодавець і хочете працевлаштувати людину з інвалідністю? Скористайтеся компенсацією за облаштування робочого місця для такого працівника.

Як отримати послугу?

ОНЛАЙН

1. Зареєструватися / авторизуватися в кабінеті користувача на Порталі Дія https://diia.gov.ua/.../kompensaciya-za-oblashtuvannya...

2. Заповніть заяву: вкажіть дані про працевлаштовану особу з інвалідністю та облаштоване робоче місце.

3. Додайте копії документів, що підтверджують працевлаштування особи з інвалідністю, її групу та купівлю обладнання для облаштування робочого місця.

4. Перевірте сформовану заяву та підпишіть електронним підписом.

5. Очікуйте на повідомлення про надання компенсації в особистому кабінеті та на пошту.

ОФЛАЙН

1. Зверніться до регіонального центру зайнятості за місцем провадження діяльності.

2. Напишіть заяву про надання компенсації витрат за облаштування робочого місця працевлаштованої особи з інвалідністю.

3. Додайте до заяви документи, що підтверджують придбання роботодавцем допоміжного засобу (допоміжних засобів) для облаштування робочого місця працевлаштованої особи з інвалідністю (договір, рахунок-фактура (рахунок, квитанція, накладна тощо)

4. Очікуйте на зворотній зв'язок про прийняття рішення.

Результат та способи отримання результату:

Кошти за облаштування робочого місця надійдуть на рахунок протягом 5 робочих днів з моменту схвалення заяви про компенсацію.

Повідомлення про прийняте рішення щодо надання компенсації, відмови у її наданні надсилається роботодавцю протягом трьох календарних днів у спосіб, зазначений роботодавцем в заяві.

Заяву можна подати лише протягом 90 днів з дня працевлаштування особи з інвалідністю

Опрацювання послуги: до 10 робочих днів.

Розмір компенсації:

• до 106,5 тисяч грн за облаштування одного робочого місця особи з інвалідністю 1 групи;
  • до 71 тис грн за облаштування одного робочого місця особи з інвалідністю 2 групи.

Якщо у вас є запитання, звертайтеся до фахівців найближчого центру зайнятості або телефонуйте:

- Волинський ОЦЗ 044 244 94 69;

- Луцька філія Волинського обласного центру зайнятості 044 244 94 70.

За інформацією Луцької філії Волинського обласного центру зайнятості