Назавжди 23: у Городищенській громаді попрощалися із воїном Володимирем Мар’яшем

Дата: 31.05.2024 14:15

Перестало битися серце молодого, повного сил, ентузіазму бійця, вірного сина України, жителя села Городище – Володимира Мар’яша, 11.09.2000 р.н.

Фото без опису

У травні 2022 року військовослужбовець без вагань став на захист української держави та відчайдушно боронив нас від російського агресора.

Служив Володимир Мар’яш у 97 окремому механізованому батальйоні 60 ОМБр.

12.02.2024 року під час виконання бойового завдання, пов’язаного із захистом Батьківщини,  в районі н.п.Терни внаслідок ворожого обстрілу отримав поранення. Лікувався у КНП «КЛШМД» ДМР м.Дніпро, потому проходив реабілітацію на рідній Волині – в обласній клінічній лікарні, перебував вдома.

Днями життя молодого бійця обірвалося…

30 травня 2024 року 23-річний захисник відійшов у вічність, поповнивши лави небесних оборонців.

Фото без описуСьогодні Городищенська громада попрощалася із вірним сином України Володимирем Мар’яшем.

Щирі і сердечні співчуття рідним… Вічна памʼять і шана захиснику України!