В Угринові вшанували пам'ять Павла Косячнікова

Дата: 28.05.2024 08:47

27 травня в Угринівському ліцеї відбувся патріотичний захід-реквієм, присвячений першим роковинам загибелі Павла Косячнікова, полеглого захисника України.

Щоб віддати шану Герою, у шкільному фоє зібралися рідні, знайомі,  а також представники влади, серед яких голова Городищенської ТГ Світлана Соколюк і староста Угринівського старостинського округу Любов Турій, працівники закладів освіти та культури, учні.

Фото без описуПатріотичний захід розпочався із виконання Гімну України. Ведучі Людмила Марчук і Марія Собко переповіли життєву історію Павла Косячнікова, підібравши найкращі слова та мелодії, створили щемливий відеоролик.

Зворушливо звучали слова вдячності та гордості за свого чоловіка від дружини Юлії.

Хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам’ять воїна – патріота, який був взірцем мужності, сили духу, честі та патріотизму.

На завершення меморіального заходу прозвучав духовний гімн України “Боже, великий, єдиний, нам Україну храни”. Потому учасники реквієму відправилися на кладовище, щоб покласти на могилу Героя квіти.

Фото без описуСтрілець-снайпер 3 механізованого відділення 1 механізованого взводу 5 механізованої роти 3 механізованого батальйону солдат Косячніков Павло Вікторович, 1992 р.н., вірний військовій присязі, виконуючи бойове завдання щодо захисту незалежності України на Харківщині, під час штурму отримав важке поранення.  Смерть настала у шпиталі міста Харків 27 травня 2023 року.

21 травня 2024 року Павло Косячніков посмертно нагороджений пам'ятною відзнакою Князівський хрест Героя "Навіки в строю".