25 років розвитку: СГПП "Несвіч" відзначило ювілей

Дата: 17.05.2024 21:47
Кількість переглядів: 1981

Минулих травневих вихідних сільськогосподарське приватне підприємство "Несвіч" відзначило ювілей.

Виробництво, засноване 25 років тому під керівництвом Володимира Кучери, досягло великих успіхів.

Наразі СГПП "Несвіч" обробляє більше 6 тис. га землі у Волинській області та спеціалізується на вирощуванні, очищенні, зберіганні й реалізації зернових, бобових та олійних культур (пшениця, кукурудза, ріпак, соя, соняшник).

Також підприємство займається виготовленням сітки, секцій і стовпчиків для огорож.

"За увесь період роботи підприємства я вперше вирішив відсвяткувати ювілейну подію заснування. Відчув... Адже знайомі стали хорошими друзями, працівники - чудовими колегами, односельчани-військові стали героями, а сини - батьками… ", - зазначає очільник СГПП "Несвіч" Володимир Кучера.

Метою святкового вечора було проведення благодійного аукціону для збору коштів на потреби ЗСУ.

Підприємство на постійній основі опікується 10-ою окремою гірсько-штурмовою бригадою, 25-ою дисантно-штурмовою бригадою, 80-ою окремою десантно-штурмовою бригадою, військовослужбовцями сіл Несвіч та Бережанка, а також  працівниками , що служать в лавах Збройних Сил України.

У результаті проведеного заходу було зібрано 400 000,00 грн. Крім того, благодійний внесок в розмірі 1 000 000,00 грн у честь 25-річчя свого підприємства вніс його директор Володимир Кучера.

Всі ці кошти будуть витрачені на закупівлю FPV-дронів камікадзе, антидронових  рушниць та РЕБів для бійців вище зазначених бригад.

На святі, крім працівників та гостей підприємства, були присутні військові-жителі сіл Несвіч та Бережанка, які на даний час знаходяться у відпустках або на реабілітації та ветерани цієї вже війни.

Приємно, що на території Городищенської громади знаходиться таке потужне підприємство. Велика вдячність керівнику за співпрацю та надійну підтримку на всіх фронтах.