З Днем вишиванки!

Дата: 16.05.2024 15:16

Над Україною всміхнулось сонце красне,

Зігріло землю променем своїм.

А я вдягнула зранку вишиванку.

Я – українка і пишаюсь цим!

Щороку в третій четвер травня в Україні важлива подія – День вишиванки.

Як і в попередні роки, так і цьогоріч, апарат Городищенської сільської ради та всі структурні підрозділи громади підтримали традицію цього свята та одягли вишиванки на роботу.

Фото без описуВишиванка – це код нації, оберіг українського народу, символ здоров'я, краси та щасливої долі. Дивлячись на вишиванку, ми бачимо не просто одяг. Ми бачимо історію свого народу. Цей традиційний одяг також є символом боротьби українців за свободу та незалежність.

Особливого значення День вишиванки набув під час війни. Зараз ми як ніколи усвідомлюємо важливість національної ідентичності. Усвідомлюємо, на скільки важливо берегти культуру своєї Батьківщини.