З Днем матері!

Дата: 12.05.2024 07:16

Дорога громадо!

Сьогодні День матері - свято, яке вже декілька років поспіль ми відзначаємо з нотками суму та тривоги.

Насамперед, звертаємося до матерів, які не дочекалися своїх синів з АТО та ООС, матерів, чиї діти стали Героями після 24 лютого 2022 року, на жаль, посмертно.

Величезне дякую Вам за те, що виховали Людей і Патріотів України. Ми пам‘ятаємо про кожного Героя.

Напередодні, у п'ятницю, на тематичному заході в Шклині ми віддавали шану матерям / дружинам наших мужніх бійців, і сьогодні, в цей день, також вітаємо всіх матерів нашої Городищенської громади.

Дякуємо за Ваше виховання та жертовність, завдяки яким виростають особистості. Особистості, які сьогодні на всіх фронтах боронять нашу державу та її незалежність!

Здоров'я Вам усім, тепла і благополуччя. Хай під променями травневого сонця розтануть усі Ваші негаразди! Нехай на обличчі кожної матері будуть лише сльози щастя та гордості за своїх дітей.

Доки є мама, доти ми діти - тому, обов’язково знайдіть усі час, щоб привітати та подякувати своїм найріднішим.

Світлана СОКОЛЮК, голова Городищенської сільської ради