14 років разом: у Городищенській громаді побралися переселенці з Донеччини

Дата: 26.04.2024 13:08

У відділі (центрі) надання адміністративних послуг Городищенської сільської ради зареєструвала шлюб творча сім'я Яницьких - вимушено переміщених осіб із Донецької області.

30 років знайомі, 14 років разом: Аня і Володимир із Курахового зареєстрували офіційний шлюб у Городищенській громаді.

Війна змусила багатьох покинути рідні домівки та шукати прихистку на Заході України або за кордоном. У квітні 2022 року в Городищенській громаді поселилася родина переселенців із Донеччини, серед яких представник творчої спільноти нашої рідної України – художник Володимир Яницький і його цивільна дружина Ганна Баннікова. Сьогодні, 26.04.2024, ці прекрасні люди офіційно узаконили свої стосунки.

Щиро вітаємо з реєстрацією шлюбу!   Будьте щасливі – і не просто на словах, а по-справжньому. Живіть весело, цікаво та благополучно. Дивуйте та радуйте один одного і світ навколо, бережіть і наповнюйте любов’ю вогнище своєї прекрасної сім’ї.

Городищенська громада надзвичайно радіє, що частинка її території є місцем для життя та творчості таких чудових людей. Приємно, що чимало цікавих проєктів нам вдалося реалізувати з Володимиром і Анною - від виставок і акцій до майстерок і розмальовування зупинки. Впевнені, що далі буде...