Великдень для Героїв: у Городищенській громаді - традиційна акція

Дата: 25.04.2024 11:42

Громадо, кожен із нас долучається, як може, аби підтримати наших захисників і людей, які перебувають у важких умовах внаслідок ворожих дій – і ми не втомлюємося за це дякувати!

Зараз, напередодні величного свята, закликаємо всіх згуртуватися ще міцніше та допомогти хоч трішки відчути радість Великодня нашим Героям.

Тому, запрошуємо долучитися до нашої щорічної акції "Великдень для Героїв", приготувавши пасхальну випічку та/або задонативши на потреби ЗСУ.

Цьогоріч, як і в попередні роки, у центральній садибі Городищенської громади відбудеться освячення пасок перед відправкою на фронт.

Усім, хто бажає долучитися до ініціативи, прохання приносити великодню випічку протягом дня 30.04.2024 у будинок культури с.Городище. Чин освячення відбудеться вранці 1 травня. Також тут діятиме скринька донатів на підтримку військових.

Наближаємо перемогу разом! Слава Україні!