Фінансова грамотність: у Сенкевичівці відбувся тренінг для мешканок Городищенської громади

Дата: 19.04.2024 11:50

• Як вдало продати власні знання, вміння та навички?
  • Як управляти власними фінансами та правильно їх інвестувати?
  • Як реагувати на критичні фінансові ситуації?
  • Чи вигідні кредити?

Відповіді на ці запитання мали можливість отримати мешканки Городищенської громади, відвідавши тренінг "Фінансова грамотність: як її розуміти і використовувати у повсякденному житті", що відбувся  у Сенкевичівці 18  квітня.

Фото без описуТренерка заходу Оксана Урбан допомогла учасницям поглибили знання щодо основ і особливостей формування фінансів і розпорядження ними. Присутні отримали не лише теоретичну базу, але й конкретні інструменти та стратегії для ефективного управління власними фінансами.

Дякуємо всім, хто долучився до тренінгу і, зокрема, керівництву та працівникам Сенкевичівського ліцею за теплий прийом і хорошу атмосферу.

Тренінг проходив у межах проєкту "Я мрію, я можу, я роблю!", який реалізується ГО "Ґендерний креативний простір" / Gender creative space у межах проєкту "Забезпечення розширення економічних прав та можливостей жінок для відновлення і розвитку", що фінансується Міністерством міжнародних справ Канади.