Робота в команді: молодь Угринова зіграла в симуляційну гру "Шахове поле"

Дата: 16.04.2024 15:19

А ви грали у шашки, де фігурами виступають люди? А хто ними керує? А для чого це? І… що, власне, ця гра розвиває?...

Сьогодні, 16 квітня, учні та учениці Угринівського ліцею вправлялися у навичках командної роботи, зігравши в симуляційну гру "Шахове поле".

Фото без описуУчасники та учасниці отримали можливість розглянути, що таке взаємодія та робота в команді, як працювати з лідером і без нього.

Гра націлена на розвиток мʼяких навичок та ряду компетентностей, пізнання та дослідження себе й інших.

Модерувала процесом Оксана Словік, голова громадської організації "Твої кроки".

Фото без описуЗахід реалізовано Волинським обласним молодіжним центром у партнерстві з Городищенською сільською радою в межах програми "Молодь Волині" за підтримки Волинської обласної ради та Департаменту культури , молоді та спорту Волинської ОДА.

"Дякуємо тренерці та організаторам за цей крутий івент. Було дуже цікаво та неординарно", - підсумувала враження здобувачів освіти головна спеціалістка гуманітарного відділу Галина Бакош, відповідальна у Городищенській громаді за молодіжну політику.