Україна починається з кожного з нас: у Городищенській громаді розпочато весняні толоки

Дата: 10.04.2024 20:27

З настанням весни, за давньою традицією, свідомі українці та українки працюють над благоустроєм. Городищенська громада цьому не виключення. Теплі погодні умови сприяють місцевим активістам у прибиранні кладовищ, очищенні прилеглих територій від сміття, сухої трави та чагарників.

Зокрема, сьогодні "кипіла" робота у центральній садибі ТГ – Городищі. Спільними зусиллями працівників апарату  ради, установ освіти та культури влаштовано толоку на придорожній зоні, стадіоні та обабіч нього.

Україна починається з кожного з нас! Головне – мати бажання змінити світ навколо себе, бути активним громадянином і, як мінімум, не залишати після себе сміття!