Мешканки Городищенської громади навчалися лідерству

Дата: 08.04.2024 00:09

5 квітня у Шклині відбувся безкоштовний тренінг "Жіноче лідерство як ресурс розвитку громади".

Захід зібрав активних мешканок Городищенської громади, які прагнуть стати кращими версіями себе.

Фото без описуПід час тренінгу учасниці обговорили теоретичні основи лідерства, актуалізували власне сприйняття і розуміння цієї теми, навчилися працювати в команді та через практичні завдання і різноманітні активності розвивали навички, необхідні для ефективного лідерства. Також обговорили стратегії та плани дій, які допоможуть досягти успіху в управлінні громадськими ініціативами.

Тренерки Галина Єрко та Тетяна Жалко змогли не лише детально розкрити суть жіночого лідерства, але й додали до нього елементи рефлексії, гумору та створили комфортну атмосферу.

Фото без описуТренінг проходив у межах проєкту "Я мрію, я можу, я роблю!", який реалізовується ГО "Ґендерний креативний простір" у межах проєкту "Забезпечення розширення економічних прав та можливостей жінок для відновлення і розвитку", що фінансується Міністерством міжнародних справ Канади за підтримки Acted Україна.

Більше фото на сторінці гендерної уповноваженої Городищенської громади у Фейсбуці.