Розмова про стереотипи: безкоштовний онлайн-тренінг для волинян

Дата: 07.04.2024 23:54

Упродовж всього життя ми контактуємо з оточуючими нас людьми, налагоджуємо міжособистісні стосунки, виступаємо суб’єктами та об’єктами низки взаємин. Стереотипи – невід’ємна складова буденної свідомості.

Роль стереотипів у житті індивіда є суперечливою: з одного боку, вони роблять картину світу більш зрозумілою та упорядкованою, а з іншого –обмежують можливість пізнання нового, що виходить за межі звичних понять або суперечить їм.

Яким чином стереотипи впливають на життя людини мешканців/мешканок Городищенської громади запрошують розібратись у межах безкоштовного онлайн мінітренінгу "Поговоримо про стереотипи".

Посилання отримають зареєстровані учасниці/учасники на вказані контакти.

Реєструйтесь за посиланням: https://forms.gle/ugjQWCSGzs7ZskTA8

Мінітренінг проходитиме у межах проєкту "Я мрію, я можу, я роблю!", який реалізовується ГО "Ґендерний креативний простір" у рамках проєкту "Забезпечення розширення економічних прав та можливостей жінок для відновлення і розвитку", що фінансується Міністерством міжнародних справ Канади за підтримки Acted Україна.