У Михлині відбувся парний турнір із настільного тенісу

Дата: 19.02.2024 15:39

​​​​​18 лютого за ініціативи депутата Городищенської сільської ради Віталія Онищука та підтримки Молодіжної ради Городищенської ТГ на базі клубу с.Михлин відбувся парний турнір із настільного тенісу, присвячений Дню єднання.

В єдності наша сила - гасло нашого турніру.

Цікавим було те, як розподілив учасників суддя Віталій Онищук - це було жеребкування, яке зробило рівносильними сили учасників і це додало ще більшої інтриги.

За столами зійшлися 17 пар ,тобто 34 учасники - представники таких сіл Ощів, Квасів, Шклинь, Бережанка, Городище, Несвіч, Чаруків, Губин Перший, Мартинівка, Михлин та місто Горохів.

Стерті були вікові і гендерні грані, що зробило гру цікавою і напруженою.

Спорт завжди надихає та об'єднує людей незалежно від віку, статі та досвіду.

"Завершальний поєдинок турніру з настільного тенісу - гарячий бій майбутніх чемпіонів", - зазначила голова Молодіжної ради Дана Нижник, котра разом зі своєю заступницею Іриною Дацюк провела нагородження переможців і призерів.

Обидві команди гравців вражали своєю технікою та впевненістю впродовж всього турніру, але тільки одна із них змогла вийти переможцем.

Призові місця розподілилися таким чином:

І місце - Тарас Онищук / Денис Бондарук

ІІ місце - Дмитро Гліб / Євген Дмитрук

ІІІ місце - Максим Макарчук / Степан Павлусь

Молодіжна рада висловлює велику подяку всім учасникам, особливо гостям Городишенської громади, а також ідейному натхненнику і одному з організаторів Віталію Онищуку.