Городищенська громада передала військовим квадрокоптер

Дата: 24.01.2024 13:17

Спільними зусиллями небайдужих Городищенська громада продовжує підтримку військових.

З метою забезпечення потреб держави в умовах правового режиму воєнного стану, відвернення військової агресії російської федерації проти України, враховуючи звернення командира військової частини А7028 щодо забезпечення особового складу ВЧ необхідними для успішного виконання поставлених бойових завдань приладами, було закуплено один квадрокоптер Mavic 3 та комплект батарей до нього.

Фото без описуДо доброї справи долучились релігійні громади місцевих храмів, працівники (апарат) Городищенської сільської ради, організатори та відвідувачі благодійного фестивалю "Колядує вся громада", діти-колядники та небайдужі жителі ТГ.

Загальна вартість закупівлі становить 100000 грн + 1000 грн послуги банку (звіт по використанню коштів додається ).

Щиро дякуємо всім, хто підтримав. Дрон уже знаходиться на передовій і ми горді, що можемо внести свій вклад у важливу роботу та спільно досягти перемоги над ворогом!

• Свято-Троїцький храм с.Городище - 35 000 грн;
  • Апарат ради - 24 000 грн;
  • Кошти з фестивалю - 20 000 грн;
  • Храм Св. Бориса і Гліба с. Шклинь - 10 000 грн;
  • Діти-колядники смт.Сенкевичівка - 3 500 грн;
  • Свято-Юріївський храм смт.Сенкевичівка - 3 000 грн;
  • Ігор Сіньковський (2 000 грн) та інші жителі смт.Сенкевичівка (1 500 грн);
  • Храм Св.Великомучениці Параскеви с.Чаруків - 2 000 грн.