Відправили на фронт черговий вантаж із Городищенської громади

Дата: 18.01.2024 11:38

Фото без описуГородищенська громада продовжує допомагати землякам, котрі боронять Україну у різних підрозділах та військових формуваннях. Сьогодні завдяки місцевим волонтерам, працівникам культурно-освітніх установ, апарату ради та небайдужим жителям відправлено черговий вантаж підтримки на фронт.

Захисникам передадуть відремонтований автомобіль, інструменти, окопні свічки, запалювачі, продовольство, домашні смаколики та багато іншого. І, звичайно ж, теплі вітання з рідної громади.

«Доки на території країни йдуть бойові дії, спільний обов’язок усіх українців - підтримувати наших військовослужбовців, які стали на захист рідної землі. – зазначає голова Городищенської сільської ради Світлана Соколюк. - Дякуємо жителям нашої громади, які невтомно плетуть маскувальні сітки, роблять окопні свічки та запалювачі, готують смаколики і пишуть вдячні листи для наших воїнів, волонтерам, які вчасно приходять на допомогу, а головне – захисникам і захисницям за відданість та сміливість заради нашого спокою та мирного неба».

Тримаємо стрій!

Фото без описуЧитайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада