У громаді відбулися змагання з легкої атлетики у межах Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч»
16 квітня на базі Угринівського ліцею відбулися змагання з легкої атлетики у межах територіального етапу Всеукраїнського проєкту «Пліч-о-пліч шкільні ліги».
За результатами змагань місця розподілилися наступним чином:
І місце — Несвічівська гімназія
ІІ місце — Угринівський ліцей
ІІІ місце — Сенкевичівський ліцей
Змагання пройшли у дружній та водночас напруженій атмосфері. Учасники проявили наполегливість, силу волі та жагу до перемоги, а вболівальники активно підтримували свої команди.
Переможців і призерів було нагороджено дипломами та медалями Городищенської громади.
Щиро дякуємо вчителям фізичної культури за підготовку учнів та досягнення високих результатів.
Команда-переможець представлятиме громаду на наступному етапі Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч».
Вітаємо учасників із гарними результатами та бажаємо подальших спортивних успіхів!
Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада
