У громаді відбулися змагання з легкої атлетики у межах Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч»

Дата: 17.04.2026 11:44
Кількість переглядів: 607

16 квітня на базі Угринівського ліцею відбулися змагання з легкої атлетики у межах територіального етапу Всеукраїнського проєкту «Пліч-о-пліч шкільні ліги».

За результатами змагань місця розподілилися наступним чином:

І місце — Несвічівська гімназія

ІІ місце — Угринівський ліцей

ІІІ місце — Сенкевичівський ліцей

Змагання пройшли у дружній та водночас напруженій атмосфері. Учасники проявили наполегливість, силу волі та жагу до перемоги, а вболівальники активно підтримували свої команди.

Переможців і призерів було нагороджено дипломами та медалями Городищенської громади.

Щиро дякуємо вчителям фізичної культури за підготовку учнів та досягнення високих результатів.

Команда-переможець представлятиме громаду на наступному етапі Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч».

Вітаємо учасників із гарними результатами та бажаємо подальших спортивних успіхів!

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада



« повернутися до розділу «Привітання»

Код для вставки на сайт

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь