Адміністрування плати за землю з фізичних осіб, наповнення місцевих бюджетів та формування достовірної бази даних платників земельного податку і орендної плати

Дата: 12.09.2024 17:09

12-го вересня 2024 року представники Луцького відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління оподаткування фізичних осіб Головного управління ДПС у Волинській області, з метою якісного адміністрування плати за землю з фізичних осіб, наповнення місцевих бюджетів та метою формування достовірної бази даних платників земельного податку і орендної плати провели  інформаційно-роз’яснювальну  робочу зустріч у Городищенській територіальній  громаді.

Присутні представники громади:

Голова  Світлана СОКОЛЮК;

Старости територіальних округів;

Спеціалісти відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки.