Дата: 23.08.2024 15:46

І ще одна свічка життя згасла за рідну Україну. Знову сумна звістка надійшла в Городищенську громаду.

Громада втратила ще одного Захисника нашої Батьківщини- бійця Городнього Максима Вікторовича, 25.11.1994 року народження, жителя селища Сенкевичівка. Загинув герой, гранатометник 3 мотопіхотного взводу 1 мотопіхотної роти мотопіхотного батальйону 22.08.20024 року , в результаті здійснення противником  артилерійського  обстрілу по позиціях підрозділу поблизу н. п. Вугледар Волноваського району, Донецької області.

Важко сприймати смерть наших захисників. Ще важче знайти слова втіхи і підтримки для рідних і близьких Максима.

Обірвалося молоде життя,

мрії, задуми, надії,

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого.

Світла, добра пам'ять про Городнього Максима Вікторовича назавжди залишиться в  наших серцях.

В Городищенській сільській раді оголошено триденну жалобу.

Інформація про час поховання воїна Городнього Максима Вікторовича буде повідомлена додатково.

Всі заходи скасовано або перенесено.

На знак скорботи за загиблим забезпечити приспущення Державного Прапора України з чорною стрічкою на будівлях та спорудах місцевого самоврядування, підприємств, установ і організаціях незалежно від форми власності.