23 серпня Городищенська громада зустрічатиме загиблого Героя, уродженця села Михлин Носковича Андрія Олександровича

Дата: 21.08.2024 23:54

Городищенська громада з глибоким сумом у п'ятницю, 23 серпня зустрічатиме нашого Героя, уродженця села Михлин Носковича Андрія Олександровича, 15.11.1997 р.н, який віддав своє молоде життя, захищаючи Україну від російського агресора.

08.08.2024 року отримав важке поранення при виконанні бойового завдання на території Харківської області.

19.08.2024 року, серце хороброго захисника зупинилося в медичному закладі міста Києва.

23 серпня, орієнтовно в 10 годині, зустрінемо кортеж із тілом захисника  на в"їзді в село Михлин.

Розпорядженням  голови Городищенської сільської ради Світлани СОКОЛЮК в громаді оголошено триденну жалобу.
Зустріньмо гідно  нашого Героя.

Вічна пам'ять Носковичу Андрію Олександровичу, хороброму воїну. Щирі співчуття родині.

Начальник відділу соціального захисту населення Городищенської сільської ради Галина ПОДМОВСЬКА.