Футбольний турнір пам'яті Героя України Євгена Марчука

Дата: 10.08.2024 19:53

Організатор турніру Роман Хоренженко. В свій час Романа тренував Євген( він також тренував місцевих діток).

Свою футбольну карʼєру Роман розпочав у команді "Волинь"  Угринів. А на даний час він є представником команди "Легіон" ТГ Городище.
У мріях Романа давно було  бажання тренувати дітей, і одного разу голова і члени Молодіжної ради Городищенської ТГ запропонували йому цим займатися і він погодився. На сьогоднішній день  тренування відвідує близько 35 дітей Городищенської громади, серед яких є навіть дівчатка.

Про турнір…
Турнір розпочався з хвилини мовчання та вступного слова брата Героя Євгена, Миколи Марчука та тренера Романа Хоренженко, вони розповіли дітям, яким був Євген всю свою життєву дорогу.
Участь брали усі діти, які відвідують тренування.

Їх розділили на чотири команди:
Легіон
Юність
Фараони
Вітамінки

Після зіграних чотирьох ігор між командами визначились фіналісти турніру:

3 місце - Вітамінки
2 місце- Легіон
1 місце- Юність

Всі учасники турніру були нагороджені медалями.
 Кубок турніру памʼяті Євгена Марчука дістався чемпіонам, команді ЮНІСТЬ.
Після закінчення турніру слово подяки сказала мама Євгена, Ніна Євгенівна, вона подякувала організаторам , дітям за чудові ігри, батькам за підтримку.
Після всього на дітей чекав солодкий стіл.

Пам'ятаймо наших героїв та віримо в перемогу!

Автор Людмила Марчук