ЗБІР ІДЕЙ ПРОЄКТІВ до Плану заходів з реалізації стратегії розвитку Городищенської сільської територіальної громади

Дата: 18.07.2024 14:02

Городищенська сільська  територіальна громада розпочала розробку Стратегії розвитку Городищенської сільської територіальної громади на період до 2027 року та плану її реалізації.

Важливим етапом розробки цих документів є збір від усіх зацікавлених сторін (юридичних і фізичних осіб), мешканців громади ідей проєктів, які спрямовано на розвиток громади в нових умовах розвитку країни. Усі ідеї проєктів буде проаналізовано Робочою групою з розробки Стратегії та Плану її реалізації та експертами, визначено першочергові до впровадження проєкти, які буде включено до стратегічного документу громади.

Запрошуємо мешканців громади, представників суб’єктів підприємницької діяльності, місцевих органів влади, громадських організацій, установ і організацій запропонувати ідеї проєктів, які впроваджуватимуться у таких ключових пріоритетах відновлення та розвитку:

1.Європейська, агропромислова громада із сприятливим бізнес-кліматом та активними партнерствами

2.Соціально згуртована, патріотична, безпечна та цифровізована громада із ефективним врядуванням та якісними послугами для розвитку особистості

3.Туристичний історико-культурний центр комфортного проживання та переосмислення впливу людини на довкілля

Ідея проєкту має відповідати дереву цілей (стратегічна ціль – оперативна ціль – завдання)  Додаток 1.

Пропозиції ідей проєктів формуються за відповідною формою Додаток 2.

Пропозиції ідеї проєкту мають відповідати таким критеріям / вимогам:

1. Проєкт має бути спрямованим на розвиток однієї із трьох стратегічних цілей та відповідати дереву цілей (додаток 1).
  2. Отримувачем вигод від реалізації проєкту не може бути окрема фізична або юридична особа.
  3. Строки реалізації проєкту не можуть перевищувати 4 років (до 2027 року).
  4. Пропозиція ідеї проєкту має бути представлена у відповідній Формі (Додаток 2);
  5. Пропозицію ідеї проєкту має бути надано одним із запропонованих способів не пізніше до 10 серпня 2024 року.

Ідеї проєкту(ів) можна надати надіславши заповнені форми пропозиції ідеї проєкту(ів) на електронну адресу:  [email protected]  з приміткою «До Стратегії розвитку громади».