17 липня 2024 року свій 70-річний ювілей святкує Андрій Антонович Турак

Дата: 17.07.2024 10:59

17 липня 2024 року свій 70-річний ювілей святкує  Андрій Антонович Турак. Директор ПОСП імені Тараса Шевченка села Угринів, депутат Волинської обласної ради, заслужений працівник сільського  господарства України.

Хороший сім’янин. А також дуже добра та чуйна людина, котра дбає про своїх працівників та допомагає усім, хто до нього звертається, за будь-якою допомогою. Особливу увагу приділяє допомозі військовослужбовцям ЗСУ та їхнім сім’ям.

Шановний Андрію Антоновичу!

Повага підносить кожну людину, а у вас вона є. 17 липня 1954 року,  народилася  велика людина. Ми бажаємо, щоб ви завжди залишалися собою, бо ваша присутність та підтримка  надає  сили  оточуючим. Бажаємо впевнено тримати курс на успіх.  Мати тверду життєву позицію. Сміливо керувати своїм життям, присвячуючи себе важливим справам, важливим людям, важливим спогадам. Міцного вам здоров’я, миру та процвітання на довгі роки! З днем народження!

Голова Городищенської сільської ради Світлана Соколюк.