Мінветеранів запустило е-Карту послуг в громадах для ветеранів війни

Дата: 27.06.2024 09:31

Фото без описуЕ-Карта – унікальний цифровий ресурс, який в режимі реального часу щоденно наповнюється новими послугами для ветеранів, ветеранок та членів їх родин. Станом на 26 червня тут ужеє понад 9 тисяч послуг.

Для кого цей ресурс?

Ветерани та ветеранки, їхні родини, сім’ї загиблих захисників і захисниць можуть знайти послуги, що пропонує держава, а також недержавні й міжнародні організації.

Користувачі мають змогу відфільтрувати таку інформацію за:

• місцем надання послуг у областях та громадах;
  • типами послуг;
  • їхнім описом, категорією отримувачів та умовами надання.

На порталі представлені послуги: психологічної та юридичної підтримки, медичних програм, розвитку ветеранських об’єднань та консультування підприємницьких ініціатив ветеранів.

Ресурс містить інформацію для спрощення процесу за принципом «знайшов-прийшов-отримав». Якщо користувачу трапилася неточна чи неповна інформація – варто повідомити про це департамент соціальної та ветеранської політики Волинської ОДА .

Важливо! За достовірність та повноту інформації, відображеної на платформі, несуть відповідальність винятково організації, що надали таку інформацію.

На е-Карті можуть бути відображені адреси надання послуг на тимчасово окупованих територіях або в зонах ведення активних бойових дій, проте це зареєстровані адреси, а самі послуги переміщені в безпечні регіони.

е-Карту послуг для ветеранів війни в громадах розробило та запустило Міністерство у справах ветеранів України спільно з Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні та за фінансування Уряду Німеччини.