До уваги аграріїв: оголошено прийом заявок за трьома напрямами бюджетної підтримки

Дата: 27.06.2024 09:10

25 червня 2024 року о 10:00 год. у Державному аграрному реєстрі розпочався прийом заявок на окрему бюджетну субсидію у розмірі 4 тис. грн на 1 га оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення для виробників сільськогосподарської продукції, що мають у власності та/або користуванні до 120 га земель сільськогосподарського призначення.

Сьогодні, 27 червня, о 10:00 год. у ДАР також стартує прийом заявок на спеціальні бюджетні дотації для утримання корів, кіз та/або овець.

• Спеціальна бюджетна субсидія для аграріїв, які мають у власності від 3 до 100 корів (усіх напрямів продуктивності) передбачається виплата по 7 тис. грн на кожну голову.
  • Спеціальна бюджетна субсидія для аграріїв, які утримують маточне поголів'я кіз та/або овець від 5 до 500 голів - у розмірі 2 тис. грн на одну голову.

Подати заявки на отримання бюджетної допомоги можуть аграрії усіх областей окрім територій, тимчасово окупованих та зони активних бойових дій.

При реєстрації у ДАР заявок на суму, що відповідає затвердженому обсягу бюджетних коштів, подання заявок припиняється. Про що буде оголошено в ДАР та на сайті Мінагрополітики.

Довідково. Підтримка надається відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.08.2022 № 918.

За інформацією департаменту агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації