Юні тенісисти представили Городищенську громаду на змаганнях у Коломиї

Дата: 25.06.2024 09:04

З 20 по 23 червня у м.Коломия Івано-Франківської області відбувся відкритий чемпіонат ГО "ВФСТ Колос" з тенісу настільного під девізом "Хто ти, майбутній олімпієць?" серед учнів позашкільних закладів освіти.

Волинську область на змаганнях представляла команда Городищенської ТГ на чолі з тренером Віталієм Онищуком

Фото без описуВ напруженій боротьбі юні тенісисти вибороли четверте загальнокомандне місце, гідно представивши Волинь і свою рідну Городищенську громаду.

Також, у вільний від змагань час, діти мали можливість помилуватися краєвидами Прикарпаття та корисно провести дозвілля.

Представник команди Віталій Онищук поділився позитивними емоціями та світлинами з подорожі, висловловлюючи щиру подяку за сприяння і фінансову підтримку в організації поїздки Городищенській сільській раді в особі голови Світлани Соколюк, гуманітарному відділу, голові Волинської територіальної організації ВФСТ "Колос" та батькам юних спортсменів.