Небезпечна вода: Луцьке РУ ГУ ДСНС України інформує

Дата: 21.06.2024 09:21

Луцьке районне управління Головного управління ДСНС України у Волинській області інформує, що від початку купального сезону 2024 року на водних об’єктах Волинської області загинуло 7 людей, серед яких є діти.

За аналогічний період 2023 року було зареєстровано загибель 2 людей на воді.

18 червня 2024 року під час відпочинку на річці Стир у місті Луцьк 18-річний мешканець села Терешківці Луцькогорайону, не скористався рятувальним жилетом під час використання орендованої SUP-дошки, що призвело до його загибелі.

Основними причинами загибелі є порушення правил поведінки на воді, купання в заборонених місцях, вживання спиртних напоїв під час купання та рибної ловлі, відсутність рятувальних постів та не очищене дно акваторії пляжу водних об’єктів, нехтування погодними умовами, а також недогляд батьків за дітьми.