Бути в курсі податкових справ 24/7? Завантажте мобільний застосунок "Моя податкова"

Дата: 20.06.2024 10:57

"Податкові послуги у смартфоні доступні платникам 24/7", - інформують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Фото без описуАктуальна податкова інформація, зокрема щодо реєстраційних даних, нарахованих податків і сплата податкових зобов’язань онлайн - у мобільному застосунку "Моя податкова".

Громадяни та підприємці, які цінують сучасні інформаційні рішення, можуть завантажити цей мобільний застосунок  і після ідентифікації онлайн за допомогою файлового або хмарного КЕП будь-якого надавача використовувати електронні сервіси податкової служби цілодобово.

Навички дистанційного спілкування з податковою службою за посередництвом мобільного застосунку «Моя податкова» не вимагають спеціальних технічних знань.

Тож усім громадянам, передусім власникам землі та нерухомості, у податковій службі радять стати користувачем нового ІТ-рішення. Перевірити стан розрахунків із бюджетом та сплатити заборговані податки можна у будь-який зручний час.

У мобільному застосунку "Моя податкова" доступні сервіси для ФОП:

- Мій ФОП у розділі "Мої дані" застосунку: інформація про реєстрацію ФОП та обрання спрощеної системи оподаткування;

- подання податкових декларацій платника єдиного податку: для ФОП, які обрали спрощену систему оподаткування 1-3 груп, у розділі "Послуги";

- сплата податків: доступна у "Стані розрахунків з бюджетом" розділу "Послуги".

Завантажуйте застосунок "Моя податкова" в AppStore або GooglePlay, та використовуйте електронні сервіси ДПС