У Городищенській громаді одружився військовий Василь Корецький

Дата: 17.06.2024 13:11

Сьогодні, 17 червня, у Городищенській громаді одружився військовослужбовець Василь Корецький із Мартинівки. Його дружиною стала Кароліна Тесленко із Житомирщини.

Церемонію реєстрації шлюбу провела посадовиця Алла Гуменюк.

Фото без описуРазом із найріднішими молоде подружжя прийшла привітати голова Городищенської сільської ради Світлана Соколюк. У своєму вітанні очільниця наголосила, що народження нової української родини є символом відродження країни, впевненості у її майбутньому. Світлана Василівна подякувала воїну Василю за захист, побажала молодятам довгих і щасливих років життя, кохання та розуміння й, звісно, якнайшвидшої перемоги.

Допоки об'єднуються молоді серці - Перемозі бути!

Бажаємо новоствореній сім’ї Корецьких прожити разом довгі роки, не втративши гостроту почуттів і повагу один до одного! Будьте щасливі, насолоджуйтеся кожним моментом, прожитим разом, любіть і бережіть один одного! Все буде Україна!