ВОЕ повідомляє про планові вимкнення електроенергії в Городищенській громаді

Дата: 17.06.2024 09:20

Волиньобленерго повідомляє про планові перерви в електропостачанні на території Городищенської громади. Продовжуючи підвищувати надійність електропостачання, 20 та 21 червня тимчасово знеструмлять населені пункти трьох старостинських округів - Шклинського, Бережанківського та Михлинського.

20.06.2024 08:00 по 20.06.2024 17:00

- Бережанка (Ветеранів, Набережна, Миру, Широка, Садова, Центральна, Молодіжна)
    - Загаї (Центральна)
    - Михлин (Набережна, Шкільна, Зелена, Молодіжна, Паркова, Красносадська, Річна, Центральна, Ярова)
    - Шклинь (Набережна, Лесі Українки)

21.06.2024 08:00 по 21.06.2024 17:00

- Бережанка (Молодіжна, Садова, Центральна, Ветеранів, Набережна, Миру, Широка)
    - Загаї (Центральна)
    - Михлин (Зелена, Молодіжна, Паркова, Красносадська, Річна, Центральна, Ярова, Набережна, Шкільна)
    - Шклинь (Набережна, Лесі Українки)

Про це зазначено в повідомленні, що надійшло на електронну пошту Городищенської сільської ради 14 червня.

Енергетики просять із розумінням ставитися до планових перерв у електропостачанні!

Інформацію про час початку та закінчення перерви електроживлення об’єкта споживача у режимі реального часу із зазначенням назв населених пунктів, вулиць, будинків, корпусів тощо та назв перерв (планова, аварійна, застосування графіків обмеження споживачів) оновлюється кожні 30 хвилин на офіційному веб сайті https://energy.volyn.ua у розділі Перерви в електропостачанні/Актуальна інформація про час початку та закінчення перерви електропостачання.