Трьом жінкам Городищенської громади присвоєно почесне звання "Мати-героїня"

Дата: 05.06.2024 16:51

4 червня 2024 року в приміщенні Луцької районної військової адміністрації відбулось урочисте нагородження понад сотні жінок-матерів Луцького району, яким присвоєно почесне звання "Мати-героїня".

Серед нагороджених  – три представниці Городищенської громади.

Фото без описуВітали жінок та вручали відзнаки заступниця голови райдержадміністрації Алла ГАНІЧ і голова Луцької районної ради Тетяна ПАВЛОВА-БАГРІЙЧУК.

Указом Президента України від 29 січня 2024 року №33/2024 присвоєно почесне звання та нагороджено нагрудним знаком "Мати-героїня" мешканок Городищенської громади:

• Тетяну МАТВІЙЧУК, с.Городище;
  • Ірину ЖУК, с.Чаруків;
  • Оксану КУЗНІЦОВУ, с.Шклинь.

Супроводжувала матерів-героїнь громади на урочистий захід начальниця відділу соціального захисту населення Галина ПОДМОВСЬКА.

Щирі вітання нагородженим матерям, велика подяка та низький уклін за найцінніший дар - життя. Нехай ваші родини будуть достойним прикладом наступним поколінням.