Вітання жителям Городищенської громади з Великоднем

Дата: 05.05.2024 05:07

Ось і настало найвеличніше та найважливіше християнське свято – Воскресіння Христове.

Це – свято радості та благодаті, час для родинних святкувань і зустрічей з рідними людьми.

Проте, вже третій рік поспіль ми змушені святкувати Великдень в умовах повномасштабної жорстокої війни. Для десятків тисяч українських родин цьогорічне свято буде сумним і трагічним – чиїсь рідні люди вже ніколи не сядуть за святковий великодній стіл. Сотні тисяч наших воїнів не будуть мати змоги відвідати Великодню службу та освятити паски, тому що залишаться в окопах, щоб забезпечити наше мирне життя.

Низько вклоняємося сьогодні всім нашим захисникам і захисницям, завдяки героїзму й жертовності яких маємо змогу в ці світлі свята відчути спокій та благословення. Щиро вдячні всім жителям Городищенської громади, які нині воюють на лінії фронту та які працюють задля перемоги України, підтримуючи ЗСУ. Сердечно дякуємо нашим волонтерам, які забезпечують бійців усім необхідним. Велика вдячність бойовим медикам і лікарям.

У цей непростий час випробувань бажаємо кожній українській родині Божого благословення, міцного здоров’я, злагоди, душевного тепла, добробуту і благополуччя. Нехай Великдень додасть нам сили духу і мужності, вселить у нас незламну віру у торжество добра і справедливості. Нехай це величне свято буде для всіх нас часом роздумів і оновлення та принесе нам розраду і душевний комфорт, хвилини радості та надії.

Нехай Воскресіння Господнє принесе мир в українські родини, а воскреслий Христос убезпечить перемогу всій нашій неймовірній Україні – перемогу життя та надії над темрявою й відчаєм!

Віримо в Бога, молимося за наших воїнів, за мирне та щасливе життя для нас і наступних поколінь.

Христос воскрес! Воістину воскрес!

Слава Україні! Героям слава!

Світлана СОКОЛЮК, голова Городищенської сільської ради