Закликаємо мешканців громади не використовувати питну воду для поливу присадибних ділянок

Дата: 02.05.2024 09:00

З настанням теплих погожих днів комунальне підприємство "Добробут" Городищенської сільської ради спостерігає посилене навантаження на систему водопостачання, яке виникає внаслідок поливу присадибних ділянок мешканцями Городищенської громади.

КП "ДОБРОБУТ" просить своїх клієнтів ощадливо використовувати питну воду, яку подає підприємство, так як вона не призначена для поливу городини.

Різке збільшення обсягів використання питної води може призвести до перебоїв із водопостачанням та до пониження тиску води в мережі.

За полив присадибної ділянки встановлені тарифи, затверджені виконавчим комітетом Городищенської сільської ради від 05.12.2022 року №289, 290, в розмірі 6,75 грн. за одну соту поливу.

Через зловживання окремих громадян страждають інші: падає тиск у водопровідних мережах окремих населених пунктів громади, відповідно –  люди не можуть повноцінно скористатися водою у побуті.

Будь ласка бережіть воду! Не створюйте незручностей вашим сусідам!