Герої Нації: грант за вагомий внесок у Перемогу

Дата: 16.04.2024 16:07

Компанія МотоЗілла проводить оновлений грантовий конкурс для студентів та учнів українських навчальних закладів.

Студенти і учні мають потенціал стати справжніми героями своєї країни.

Грант "Герої Нації" створений для визнання та підтримки тих, хто докладає зусилля на шляху до перемоги в умовах війни.

Фото без описуГерої Нації: Грант за Вагомий Внесок у Перемогу

До участі допускається лише учні та студенти українських навчальних закладів, також учнівські та студентські класи, групи, об’єднання.

Ціль Гранту: Підтримка студентів та учнів, які вживають конкретних заходів та дій для покращення ситуації в країні під час війни та демонструють високий рівень патріотизму.

Для участі у конкурсі дозволено використання лише особистого досвіду та опис власних історій та дій зроблених у контексті перемоги:

• Активна Підтримка Збройних Сил: Студенти, які надають активну підтримку військовим частинам, лінії фронту чи участь у військових проектах.
  • Громадська Активність та Патріотичні Ініціативи: Оцінюється внесок у вирішення соціальних проблем, пов'язаних із війною, та патріотичні проекти.
  • Реалізація Проектів для Захисту Національної Безпеки: Студенти, які розробляють та впроваджують проекти, спрямовані на зміцнення національної безпеки та розвитку оборонної сфери.

Рекомендується використання відео та фото матеріалів.

Умови, терміни та деталі гранту на сторінці: https://motozilla.com.ua/ua/blog/scholarship/

Переможець гранту отримає стипендію у розмірі: 20000 гривень!

Терміни* та порядок проведення конкурсу:

• 22.08.2023 - початок грантового конкурсу;
  • 21.05.2024 - крайній день прийому конкурсних робіт;
  • 03.06.2024 - оголошення переможця;
  • 12.06.2024 - нагородження переможця.

*організатор залишає за собою право на змінення термінів конкурсу.

Хто може прийняти участь:

• Студенти українських навчальних закладів;
  • Учні українських навчальних закладів;
  • Учнівські/студентські об'єднання;
  • Шкільні класи/студентські групи;
  • Громадяни України.

Вимоги до статті:

• Робота має ґрунтуватися на особистому досвіді автора;
  • Стаття повинна бути унікальна(перевіряємо через спеціальні сервіси);
  • Використання штучного інтелекту заборонено;
  • Стаття має відповідати умовам та вимогам що вказані на сторінці: https://motozilla.com.ua/ua/blog/scholarship
  • Стаття повинна мати чітку і зрозумілу структуру;
  • Кількість символів не менше 5000.

Готову статтю надіслати на пошту: [email protected]

• Обовʼязково вказати тему листа: “Конкурсна робота”;
  • В листі вкажіть своє повне Імʼя, обрану тему та навчальний заклад у називному відмінку(наприклад: Панченко Антон, Національний Авіаційний Університет / 5-б Клас, Богуславський ліцей №2, представник: Панченко Антон);
  • Документ з конкурсною роботою, в форматі Microsoft Word, прикріпити до листа.

"Друзі, цим грантом ми хочемо показати, що ми віримо в потужний внутрішній потенціал нашої молоді та важливість патріотизму у будівництві сучасної України. Цей грант – не лише фінансова підтримка, але й заклик до об'єднання у зусиллях, щоб разом стати тими, хто будує майбутнє. Нехай кожен студент та учень, який візьме участь, буде не лише отримувачем гранту, але й втіленням нашої спільної мрії про сильну, єдину, щасливу, розвинену та мирну країну", - зазначають організатори.

Слава Україні! Героям Слава!