Школярів Городищенської громади запрошують до участі в конкурсі малюнків

Дата: 15.04.2024 14:03

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей проводиться XVІІ Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків "МОЇ ПРАВА-2024: 10 років українського опору збройній агресії рф".

Мета конкурсу: привернути увагу до порушення прав українських дітей, що постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

Організатори конкурсу: Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення разом  з Українською молодіжною правничою асамблеєю, Благодійним фондом «Об’єднання світових культур», Українською асоціацією підтримки творчої молоді.

До участі у Конкурсі запрошуються учні закладів загальної середньої освіти України, віком до 18 років та школярі – громадяни України, що постійно або тимчасово проживають за межами України (спеціальна номінація).

Журі конкурсу: відомі державні та громадські діячі, вчені, митці, представники міжнародних організацій та провідних правничих видань.

Кожен учасник може подати не більше 3 конкурсних робіт.

Участь у Конкурсі безкоштовна.

Переможці Конкурсу отримають відзнаки та цінні подарунки.

Контактні дані Всеукраїнського організаційного комітету - [email protected]https://www.facebook.com/UkrainianCoordinationCenter;
голова організаційного комітету – Сошников Антон Олександрович, 0955031091.

ПРО КОНКУРС

Положення про конкурс МОЇ ПРАВО 2024