Роковини: в Угринові вшанували пам’ять полеглого бійця Руслана Кордончука

Дата: 02.04.2024 16:20

2 квітня в Угринівському ліцеї відбувся патріотичний захід-реквієм, присвячений роковинам загибелі Руслана Кордончука, полеглого захисника України.

Фото без описуЩоб віддати шану Герою, у шкільному фойє зібралися рідні та знайомі Руслана, односельчани, а також представники влади – голова Городищенської ТГ Світлана Соколюк та староста Угринівського старостинського округу Любов Турій, освітяни та працівники культури.

Фото без описуГодина пам’яті розпочалася із виконання Гімну України.  Хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам’ять воїна-патріота, який був взірцем мужності, сили духу, честі та патріотизму.

Ведучі Людмила Марчук і Марія Собко переповіли життєву історію Руслана Кордончука, підібравши найкращі слова, вірші та мелодії.

Зворушливо звучали слова про рідного брата й чоловіка від сестри Діани та дружини Ольги.

Своє знайомство з Героєм пригадала і голова Городищенської громади Світлана Соколюк.

Також на заході лунали слова вдячності мамі Наталії – за хороше виховання сина, його подвиг і мужність.

Низько вклонилась тобі Вкраїна -

Тебе навіки всі запам'ятають…

Ми вдячні мамі за такого сина,

Не плачте, мамо, Герої не вмирають!

На завершення меморіального заходу прозвучав духовний гімн України "Боже, Великий, Єдиний, нам Україну храни". Присутні відвідали кладовище, де похований Руслан Кордончук, і поклали квіти до його могили.

Світлий спомин про звитяжного воїна назавжди залишиться в наших серцях та спогадах його бойових побратимів, родичів і земляків.

Руслан Кордончук народився 23 січня 1989 року. Солдат військової служби по мобілізації із позивним «Тайсон», кулеметник, вірний військовій присязі, загинув 02 квітня 2023 року внаслідок важких поранень, отриманих під час наїзду МТ-ЛБ на міну, поблизу селища Дробишеве Краматорського району Донецької області при здійсненні заходів із забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України.

Нагороджений орденами "Учасник АТО", "Учасник бойових дій", "Ветеран війни".

ФОТО-ГАЛЕРЕЯ

Галина БАКОШ. Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада