Мешканок Городищенської громади навчатимуть лідерству

Дата: 01.04.2024 20:01

Мешканок Городищенської громади запрошують до участі в безкоштовному тренінгу "Жіноче лідерство як ресурс розвитку громади".

Фото без описуТренерки Галина Єрко і Тетяна Жалко поговорять із учасницями про роль жінок у житті громади, спробують розібратись у питанні, що спонукає жінок бути лідерками, працюватимуть над розкриттям потенціалу та якостей, які необхідні сучасним лідеркам.

Захід відбудеться 05 квітня 2024 року о 10:00 год. у с. Шклинь, вул. Центральна, 56 (Шклинський ліцей). Тривалість: 4 години.

Реєстрація на тренінг за посиланням: https://forms.gle/2yU1Utm57NBuQqPNA

Будьте проактивними! Набагато краще спробувати та проаналізувати невдачу, ніж жалкувати через несміливість.

Тренінг проходитиме у межах проєкту "Я мрію, я можу, я роблю!", який реалізовується ГО "Ґендерний креативний простір" у рамках проєкту "Забезпечення розширення економічних прав та можливостей жінок для відновлення і розвитку", що фінансується Міністерством міжнародних справ Канади за підтримки Acted Україна.