СГПП "Несвіч" проводитиме обробіток с/г культур у Бережанці та Несвічі

Дата: 29.03.2024 16:02

Сільськогосподарське приватне підприємство "Несвіч" у порядку, затвердженому Інструкцією з профілактики та встановлення факту отруєння бджіл засобами захисту рослин та інших нормативно-правових актів повідомляє, що у зв'язку з погодніми умовами перенесено обробіток сільськогосподарської культури "озимий ріпак" шляхом наземного обприскування у с.Бережанка. Так, відповідні роботи проводитимуться з 30 березня по 1 квітня 2024 року в період із 09:00 год. до 22:00 год.

До відома власників пасік.

Під час обприскування планується внесення таких препаратів:

• Інсектицид "Нокаут Екстра" (діюча речовина альфа-циперметрин 200 г/л);
  • Фунгіцид "Доктор Кроп" (діюча речовина карбендазим 500 г/л);
  • Гербіцид "Декстер" (діюча речовина хізалофоп-п-етил 200 г/л);
  • Мікродобриво "Енергрін бор".

Також у ці дні (30.03.2024-01.04.2024) в с.Несвіч буде проводитись обробіток озимої пшениці такими препаратами:

• Гербіцид "Дуофайт" (діюча речовина флорасулам 180 г/кг трибенурон - метил 500 г/кг);
  • Гербіцид "Палас" (діюча речовина галауксифен-метил 100 г/кг, флорасулам 100 г/кг, клоквінтосет-кислоти 70,8 г/кг);
  • Прилипач "Альфалип".

Лист СГПП "Несвіч" від 29.03.2024 року № 344