Мешканок Городищенської громади запрошують на цікавий онлайн-захід

Дата: 28.03.2024 20:59

Починати бізнес – це завжди важко. Складнощі зустрічаються на кожному етапі розвитку бізнесу – при пошуку постачальників, при запуску реклами, при плануванні, у продажах. Але найбільша складність – у виборі бізнес-ідеї, яка була б успішною.

Щоб полегшити вам завдання і знайти відповідну вам бізнес-ідею або обговорити вже існуючу, спробуємо у межах безкоштовного онлайн мінітренінгу "Моя бізнес-ідея – "Я хочу про неї розповісти!" для представниць/представників Волинської області, зокрема і Городищенської громади.

Посилання отримають зареєстровані учасниці/учасники на вказані контакти.

Реєструйтесь за посиланням: https://forms.gle/LtpCYKt72ktzFSfG8

Мінітренінг проходитиме у межах проєкту "Я мрію, я можу, я роблю!", який реалізовується ГО "Ґендерний креативний простір" у рамках проєкту "Забезпечення розширення економічних прав та можливостей жінок для відновлення і розвитку", що фінансується Міністерством міжнародних справ Канади за підтримки Acted Україна.