Дослідження стану розвитку соціального підприємництва у громадах Волинської області

Дата: 27.03.2024 13:14

Шановні мешканці / мешканки Городищенської громади! Команда проєкту "Ділова Волинь: твори своє!" запрошує Вас взяти участь в опитуванні щодо вивчення актуального стану соціального підприємництва на території Волині.

Запитання спрямовані на оцінку рівня обізнаності в сфері підприємницької діяльності, власного досвіду та сприйняття проблеми, а також на пошук можливих шляхів вирішення цих проблем.

Для того, щоб взяти участь в опитуванні, перейдіть за посиланням: Ділова Волинь: твори своє!

Анкета буде цікава всім, а особливо - тим, хто мріє створити свій бізнес, але не знає, з чого розпочати.

Дослідження проводиться з метою розвитку соціального підприємництва, що сприятиме створенню нових робочих місць, підтримці існуючих соціальних  ініціатив і започаткуванню нових. Анкета розроблена в межах проєкту "Ділова Волинь: твори своє!" за підтримки Агенції регіонального розвитку Волині у рамках комплексної навчальної програми "Volyn Project Incubator",  організованої Програмою UNDP Ukraine / ПРООН в Україні, в межах реалізації проєкту "Посилене партнерство для сталого відновлення" за підтримки уряду Швеції.

Команда проєкту заздалегідь дякує за Вашу небайдужість і участь. Ваші думки допоможуть краще зрозуміти проблему та розробити ефективні засоби підтримки бізнес-ідей.

Google-анкета відкрита протягом семи днів - з 27.03.2024 по 03.04.2024.