Подати вакансію та знайти роботу в області – у декілька кліків

Дата: 26.03.2024 09:05

У Волинській ОВА нагадують, що в області функціонує телеграм-бот «Робота на Волині».

Для чого створений телеграм-бот?

Люди можуть знайти роботу, а роботодавці подати вакансії усього в декілька кліків.

Як він працює?

Якщо ви роботодавець, внесіть свої пропозиції у чат-бот «Вакансії на Волині» @employer_volyn_bot.

Якщо ви шукаєте роботу, ознайомтеся із вакансіями у телеграм каналі «Робота на Волині» https://t.me/employer_volyn.

Кожна вакансія буде розміщена впродовж 48 годин. Роботодавець зможе її продовжити, якщо за цей час працівника не буде знайдено.

Чат-бот розробили ІТ фахівці Master of Code Global із спеціалістами Волинської ОДА у партнерстві з Волинським обласним центром зайнятості.