Вперед, соколи: Волинський народний хор виступив у Городищенській громаді з патріотичною програмою

Дата: 13.03.2024 18:22

Вперед, соколи, до сонця й волі!

Як маки у полі цвітем!

Героїв ми діти і нам володіти

Землею, залізом, вогнем...

13 березня Волинський народний хор презентував жителям Городищенської громади концертну програму «Вперед, соколи!» Культурно-мистецьке дійство відбулося у будинку культури с.Шклинь.

Колектив представив різножанрові яскраві концертні номери героїко-патріотичного змісту.

Зал був переповнений глядачами, котрі супроводжували виступи артистів гучними оплесками. Серед присутніх - працівники апарату Городищенської сільської ради на чолі із головою Світланою Соколюк.

Фото без описуГоловна спеціалістка гуманітарного відділу Алла Гуменюк і директорка будинку культури с.Шклинь Галина Данилюк щиро подякували хору та балету, всім причетним до організації заходу та присутнім у залі за теплий мистецький вечір. Представниці сфери культури громади висловили впевненість у нескореності нації, представники якої щодень демонструють єдність та згуртованість, що неабияк сприяє наближенню перемоги.

Упродовж концертного дійства у фоє закладу діяла скринька зі збору коштів для нагальних потреб наших захисників.

Слава Україні! Героям слава!