єРобота: надання грантів для ветеранів

Дата: 12.03.2024 14:05

Грантові програми єРобота – це дієва допомога від держави для відновлення, створення власної справи з нуля, реалізації амбітних проєктів, генерування нових робочих місць та здобуття потрібних на ринку праці спеціальностей.

У межах реалізації державного проєкту «єРобота» Міністерство економіки України підготували ролики, зокрема, з надання грантів для ветеранів.

Мета ролику – інформувати громадськість про можливості та переваги грантових програм, особливо для ветеранів, ветеранок та другого з подружжя, а також мотивувати населення подавати заявки на грант для створення або розширення підприємництва.

Отримати гранти можуть як підприємці-початківці, так і люди, що вже мають досвід у бізнесі. Подача заявки на грант здійснюється через Портал Дія.