У Городищенській громаді вшанували пам'ять Великого Кобзаря

Дата: 08.03.2024 20:25

У Городищенській громаді розпочалися заходи з нагоди 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка. Так, сьогодні, на  виконання розпорядження голови подію відзначили культурно-мистецьким дійством "Нас єднають думи Кобзаря".

Фото без описуСпочатку учасники заходу зібралися у селі Угринів, де голова Світлана Соколюк разом зі своїм заступником Віктором Біликом поклали квіти до пам'ятника Великому Кобзареві. Тут же викладачі Сенкевичівської мистецької школи Катерина Андрощук і Василь Гогось виконали один із творів митця, покладений на музику, а головна спеціалістка гуманітарного відділу Алла Гуменюк зачитала уривок із "Кобзаря".

Потому захід продовжився у бібліотеці с.Чаруків, де на бібліотекарів і керівників місцевих закладів культури чекав тематичний квест, підготовлений Аллою Гуменюк. Оцінювала своїх підлеглих начальниця гуманітарного відділу Тетяна Міндюк.

Загалом у громаді, відповідно до затвердженого Плану заходів, що зазначено у вище вказаному розпорядженні, передбачено проведення ряду заходів з нагоди 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка, які триватимуть упродовж 2024 року.