Героя із Сенкевичівки Артура Кліментовича посмертно нагородили орденом "За мужність"

Дата: 29.02.2024 19:57

Фото без описуЗа особисту мужність і самовіддані дії, виявлені під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України військовослужбовця з Городищенської громади Артура Кліментовича нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Помічник гранометника, старший солдат Артур Клімович Кліментович, житель селища Сенкевичівка, мужньо виконавши військовий обов'язок, загинув в бою за Україну, її свободу і незалежність 6 травня 2023 року поблизу населеного пункту Спірне Донецької області. Воїну було 47 років.

Орден дружині полеглого Героя вручили сьогодні у Луцькій районній військовій адміністрації  начальник РВА Анатолій Костик спільно з представниками Військової частини 1141 Національної гвардії України.

Вічна пам’ять, честь і шана Герою!